Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo

Zarówno kierownik robót budowlanych na szeroką skalę jak i samotny fachowiec lubi pracować z materiałami wysokiej klasy, by praca była wykonana solidnie i cieszyła oko na lata. Ważnym elementem tak zwanej ,,wykończeniówki'' jest położenie gładzi szpachlowej, która spełnia funkcje praktyczne oraz dekoracyjne.

 

Po co gładź?

 

Pokrycie gładzią pozwala na wzmocnienie ich, odcięcie od bodźców zewnętrznych, ochronę szkieletu ściany i otworzenie drogi do położenia tapet czy farby. Ważnym jej składnikiem jest substancja wiążąca. Rolę tę pełnić może wapno, cement czy najpopularniejszy gips.

 

FAST G1

 

Gładź szpachlowa swoją elastycznością wpływa na lekkość i poręczność aplikacji. Czas wiązania (twardnienia substancji) jest wydłużony, co pozwala robotnikowi wedle potrzeb pracować nad jej położeniem i konsystencją. Kolor biały jako najbardziej uniwersalny pasuje do wszystkiego i nie naraża nas na nieprzyjemne odczucia estetyczne. Sprawia również, że jest lepiej widoczna i przy późniejszym szlifowaniu można od razu wychwycić nierówności i chropowatości. 

 

Opakowania o optymalnej pojemności dwudziestu kilogramów są praktyczne i standaryzowane w taki sposób, by można było łatwo dopasować ilość zakupionego produktu do rozmachu naszych prac budowlanych.
 

 

Gładko z gładzią!

17 listopada 2022
moja woda
15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź pozostałe artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk