Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo
Konserwacja zabytków
Podejmujemy się prac konserwatorskich na zabytkowych wnętrzach i elewacjach. Wszelkie prace są uzgadniane z konserwatorem zabytków, który wyznacza odpowiednie ramy prac i określa technikę ich wykonania. Wykonujemy zdobienia i wykończenia wzorowane na oryginalnych w oparciu o próbki użytych pierwotnie farb i materiałów. Odnowimy historyczne elementy architektoniczne i zadbamy o ich konserwację na kolejne dekady!  
Zabytek
Konserwacja zabytków

Konserwacja zabytków XX wieku

 

Nawet budynki z XX wieku są już kwalifikowane jako zabytki! Należy podejść do nich z należytą starannością i zadbać, by mogły cieszyć oko kolejnych pokoleń. Roztoczymy opiekę nad elewacjami ceglanymi, cementowymi, kamiennymi. Zajmiemy się wyposażeniem i wystrojem wnętrz oraz malarstwem ściennym. 

Konserwacja zabytków

15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź nasze artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk