Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo
Instalacje elektryczne oraz przeciwpożarowe

Instalacje elektryczne to zazwyczaj sieci elektryczne niskiego napięcia, a ich kluczowym zadanie jest dostarczanie energii elektrycznej do urządzeń odbierających. Instalacje elektryczne możemy podzielić na domowe oraz komercyjne. 

 

W skład świadczonych przez naszą firmę usług wchodzi:

 

  • Przygotowanie i realizacja projektu systemów bezpieczeństwa budynków
  • Naprawa lub modernizacja i serwis systemów bezpieczeństwa
  • Przeglądy oraz konserwacje gaśnic, hydrantów, agregatów prądotwórczych, wyłączników przeciwpożarowych, oświetlenia
  • Sprzedaż sprzętu pożarowego
Elektryka
gwarancja bezpieczeństwa

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz profesjonalną realizację, powierzonych nam projektów 

 

Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam bardzo szybko realizować zlecenia różnej skali.

Instalacje elektryczne oraz przeciwpożarowe, które realizujemy

 

Instalujemy systemy takie jak:

 

 

 System Sygnalizacji Pożaru (SAP, SSP) - podstawowy system bezpieczeństwa stosowany w budynkach komercyjnych. Jego zadaniem jest ochronić mienie wysokiej wartości oraz życie w przypadku pożaru.

 

 System Oddymiania - system ma za zadanie oddymiać hale lub klatki schodowe oraz obniżyć temperaturę i zapobiegać rozprzestrzenianiu się trujących spalin, w celu umożliwienia bezpiecznej ewakuacji w razie wystąpienia zagrożenia pożarowego.

 

 System Monitoringu CCTV - system obserwuje oraz rejestruje zdarzenia, a w jego skład wchodzi nawet kilkaset kamer i rejestratorów, które stale transmitują sygnał do centrum odbiorczego, gdzie znajduje się personel ochrony. 

 

 System Sygnalizacji Włamań lub Napadów (SSWiN) - system wykrywa oraz informuje o naruszeniu chronionego obszaru w budynku, a jego sercem jest centrala alarmowa, do której przyłączone są czujki alarmowe oraz sygnalizacja akustyczna i optyczna.

 

 Dźwiękowy System Ostrzegawczy DSO - zadaniem systemu jest zwiększenie bezpieczeństw chronionego obiektu za pomocą wydawania sygnałów ostrzegawczych lub komunikatów głosowych np. po otrzymaniu sygnału pożarowego z ssp.

 

 Monitoring Sygnałów Pożarowych - jego działanie polega na automatycznym informowaniu straży pożarnej drogą radiową lub telefoniczną o zagrożeniu pożarowym. Usługa jest sparowana z Centralą Systemy Sygnalizacji Pożarowej. 

 

 System Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy - system łączy ze sobą urządzenia, które tworzą zespół komponentów, a jego celem jest kontrola czasu pracy lub ograniczenie dostępu do pewnych sektorów, za pomocą urządzeń identyfikujących lub odcisków linii papilarnych czy kodu pin.

 

 Sieci Strukturalne (LAN lub Telefoniczne) - system uniwersalnego okablowania, który ma bardzo wiele zastosowań takich jak tworzenie sieci komputerowych, w skład których wchodzą drukarki, telefony, kamery czy faxy.

 

 Awaryjne Oświetlenie oraz Oświetlenie Ewakuacyjne - system oświetlenia pomieszczeń, który swoje zastosowanie znajduje podczas wystąpienia awarii, ponieważ posiada własne zasilanie. Głównym zadaniem systemu jest oświetlanie drogi w razie wystąpienia konieczności ewakuacji z budynku. 

 

 Oznakowanie Pożarowe Pomieszczeń oraz Sprzęt PPOŻ - wykonujemy renowację oraz legalizację sprzętu ppoż takiego jak: gaśnice, hydranty czy agregaty. Realizujemy projekty związane z oznakowaniem pożarowym budynków, zgodnie z określonymi zasadami stosowania znaków bezpieczeństwa. 

Instalacje elektryczne oraz przeciwpożarowe

Skorzystaj z naszych usług w Twojej okolicy strzałka w dół

15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź nasze artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk