Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo

Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?

 

INFEKCJA MIKROBIOLOGICZNA

 

Wiek, narażenie na czynniki atmosferyczne i klimat powodują uszkodzenia elewacji. Niezależnie od szerokości geograficznej trzeba się przed nią zabezpiecza a jeśli się pojawi - eliminować. Ułatwić to może zły stan powierzchni, brak termomodernizacji i złe zaprojektowanie budynku.

 

WALCZYMY!

 

Długotrwała walka z infekcją mikrobiologiczną nie zawsze musi zakończyć się zwycięstwem. Lepiej już teraz zabezpieczyć się przed nadmiernymi kosztami i długotrwałym procesem naprawczym. Przed infekcją taką zabezpieczysz się używając specjalistycznego tynku z biocydem!

 

Tynki firmy FAST zabezpieczają elewację przed czynnikiem biologicznym. Zabezpiecza warstwę wierzchnią przed wodą i wilgocią, zwłaszcza na jesieni i na wiosnę, kiedy narażenie na opady jest szczególnie duże. Tynki firmy FAST szczególnie sprawdzą się na obszarach nadmorskich, zalesionych, w pobliżu akwenów.

 

W bezpieczeństwo warto zainwestować. Jeśli obawiasz się, że możesz być narażony na infekcję mikrobiologiczną zabezpiecz się, nim będzie za późno!

 

Zabezpieczenie przed infekcją mikrobiologiczną.

15 lutego 2023
15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź pozostałe artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk