Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo
Usługi wykańczania wnętrz

Usługa wykańczania wnętrz "pod klucz", typu wchodzisz i mieszkasz to zdecydowanie najbardziej kompleksowa usługa dostępna na rynku. 

 

Nasz klient bierze aktywny udział w etapie przygotowania projektu, natomiast to my bierzemy pełną odpowiedzialność za jego pomyślną realizację. 

 

Odpowiadamy za kwestie logistyczne, organizacyjne, związane z zamówieniem i dostawą na czas wszystkich, niezbędnych materiałów, dzięki czemu nasz klient ma spokojną głowę oraz oszczędza swój czas, a na końcu może wprowadzić się do mieszkania lub domu, który w 100% spełni jego wszelkie oczekiwania i jest zgodny z wcześniej przygotowanym wspólnie z nami projektem.

projekt
klucz

Wykańczanie wnętrz pod klucz

 

Oddawane przez SBUD wnętrza zawsze są starannie zaprojektowane, wykończone materiałami wysokiej klasy, urządzone i umeblowane. Wszystkie realizowane przez nas wnętrza są gotowe do zamieszkania, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek dodatkowych prac.

Usługi wykańczania wnętrz  - galeria naszych realizacji

Poniżesz prezentujemy galerie zrealizowanych przez naszą firmę wnętrz. Przedstawione mieszkania, apartamenty oraz domy zrealizowaliśmy pod klucz, tak aby były gotowe do zamieszkania przez naszych klientów. Wnętrza zostały zrealizowane zgodnie z projektami, przygotowanymi przez doświadczonych architektów.

Usługi wykańczania wnętrz 

15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź nasze artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk