Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo

Prostym i wygodnym sposobem aplikacji gładzi szpachlowej na ścianę jest jej nałożenie wałkiem malarskim czy pacą. Gładź szpachlowa FAST A1 idealnie się do tego nadaje!


Najpierw masa...


Masy szpachlowej używamy w budownictwie do robót wykończeniowych i dekoracyjnych. Pierwszym krokiem, jak w każdej pracy budowlanej, jest przygotowanie podłoża do nałożenia masy. Cechować musi ją twardość (np. stała ściana), czystość i jednolitość. Masa szpachlowa nałożona na wałek lub pacę nierdzewną może być swobodnie rozprowadzana po żądanej powierzchni. Przedtem należy ją jednak rozmieszać ręcznie lub mechanicznie mieszadłem wolnoobrotowym. To spowoduje równomierną konsystencję w całej objętości opakowania. Wałem może być ręczny lub na kiju trzymanym obiema rękami. 


FAST A1


Ta akrylowa masa szpachlowa wyróżnia się śnieżną bielą i optymalną konsystencją. Chemiczny skład finiszowej masy FAST A1 zapewnia odpowiednią konsystencję masy, co ułatwia jej planowe i dokładne nałożenie. Wiązanie masy to około 8-12 godzin - nie kurczy się w tym czasie a po wyschnięciu łatwo się ją obrabia. Oszczędność czasu spowodowana jest gotowym stanem masy, której nie trzeba rozrabiać z wodą. 

 

Gładź jak po maśle!

28 grudnia 2022
moja woda
15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź pozostałe artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk