Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo

Jakość wzrasta wraz z ceną, więc inwestując w linię farb Architect o trzech poziomach dostosowujesz zawartość otrzymanego produktu do ceny, jaką jesteś w stanie zainwestować. 

 

Wszystkie trzy linie - Basic, Standard i Premium - zapewniają niechlapiącą farbę o czystej barwie (jednej z kilkuset dostępnych) dostępnej w trzech różnych pojemnościach dopasowanych do potrzeb konsumenta. Opakowania 10 l, 4,5 l i 2,7 l pozwolą dopasować zakup do potrzeb malowanych powierzchni. Farba Architect kryje doskonale wybraną powierzchnię i jest odporna na mycie i szorowanie. Można je aplikować różnymi rodzajami pędzli, wałków i metodą natryskową (o natryskowej metodzie aplikacji tynku możesz przeczytać tu: www.sbud-kk.pl/metoda-natryskowa-nakladania-tynku).

 

Klasy farby różnią się od siebie stopniem połysku i rodzajem baz użytych do ich produkcji. Choć farby posiadają kilkaset wzorów to można uzyskać nieskończoną ich ilość metodą mieszania.

 

Farby te mogą posłużyć do odnowienia wyglądu wnętrz. Wysoka odporność na różnego rodzaju plamy pozwala na jedno malowanie na dziesięciolecia. Doskonale przepuszczają parę wodną i znoszą wilgoć, przez co ściany pokryte nimi oddychają. 

 

Linia farb Architect.

19 grudnia 2022
moja woda
15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź pozostałe artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk