Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo

Przedstawiliśmy niedawno imitację drewna na elewacji. Zarówno na wewnętrznych jak i zewnętrznych ścianach można położyć powierzchnię nadającą surowy i imponujący wygląd betonu. 

 

Dom, mieszkanie... Miejsce naszego centrum życiowego nie musi być tylko wygodne i praktyczne - od zawsze człowiek stara się, by było efektywne i estetyczne. Industrialny, steampunkowy czy wręcz postapokaliptyczny wygląd surowego betonu zadowala coraz więcej gustów! Wygląd taki doskonale łączy się z obecnością metali, drewna i szkła. 

 

Beton architektoniczny FAST BetArch

 

To tynk architektoniczny imitujący wygląd betonu. Składa się m.in. z cementu. Przy wykonywaniu betonu architektonicznego skorzystamy z:
- mieszarki wolnoobrotowej;
- pędzla;
- wałków;
- kastry;
- pac;
- spryskiwacza;
- listwy PCV.

 

Aplikacja

 

Oczyszczamy odpowiednio wytrzymałe podłoże z zanieczyszczeń i wyrównujemy je. Po zagruntowaniu nakładamy masę tynkarską (przemieszane woda + zaprawa) w dwóch warstwach. Nakładanie następuje równocześnie z kontrolą poziomu i faktury aplikowanej masy. Nadajemy jej dowolny wygląd przez szarpanie, kreślenie wzorów czy nakłuwanie, po czym wygładzamy gotową powierzchnię. Po wyschnięciu tynku należy go zaimpregnować.

 

Uwagi końcowe

 

W czasie prac powinny panować: stała dodatnia  temperatura, brak silnego nasłonecznienia i utrudniających warunków atmosferycznych. Prace może wykonywać nawet pojedynczy robotnik!

 

Ściana na mur beton!

03 stycznia 2023
moja woda
15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź pozostałe artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk