Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane teleadresowe

mail kontakt@sbud-kk.pl

pinezka Kędzierzyn Koźle, ul. Emilii Plater 15

facebook
instagram

Copyright © 2013 - 2022 SBUD Sebastian Brodnicki

       NIP: 7491902163

REGON: 532408226

firma remontowo budowlana SBUD - logo

W przyrodzie jak i między ludźmi - nie wszystko złoto, co się świeci. Motyl przypominający groźny gatunek os osiąga taki sam efekt co powierzchnia poddana zabiegowi marmoryzacji upodabniającemu ją do wyglądu marmuru - wygląda inaczej, by wywołać inny efekt. Podobny mechanizm zastosować możemy w budownictwie nadając naszej elewacji wygląd identyczny z pokryciem jej najprawdziwszymi deskami.


FAST WoodBoard 


Klasycznie i stylowo wyglądają ściany naszych domów z drewnianymi elementami. Sęk jednak w tym, by osiągnąć zadowalający efekt tanio a pomijając minusy korzystania z prawdziwego drewna. Efekt deski na elewacji osiągniemy korzystając z FAST Woodboard.


Pionierska technika pokrywania elewacji


FAST WoodBoard imituje doskonale wygląd powierzchni drewnianej - słoje drewna, szpary między deskami i naturalną fakturę materiału. Może być stosowany na każdym rodzaju powierzchni. 


Uciążliwa pielęgnacja może zostać zapomniana - FAST WoodBoard jest wysoce odporny na temperaturę i opady, które negatywne oddziaływują na niezabezpieczone powierzchnie drewniane. 


Zastosowanie


Na ukończonej elewacji rozplanowujemy użycie produktu. Po aplikacji masy szpachlowej pacą na przestrzenie odpowiadające rozmiarom desek oddzielonych od siebie odczekujemy odpowiedni czas. Odciskamy matrycę na materiale jednolicie - nie odrywamy jej, ale delikatnie zwijamy. 


Po usunięciu listy pomocniczej i umyciu matrycy aplikujemy bejcę Fast SILIKON WOOD BOARD. Ma ona wiele dostępnych barw, które można dostosować do preferencji estetycznych. Po wyschnięciu bejcy otrzymujemy naturalny efekt drewna w kolorze jak i wyglądzie powierzchni.

 

Wygląd drewna bez użycia drewna?

29 listopada 2022
moja woda
15 lutego 2023
Kiedy stawia się dom od podstaw można zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym względem. W większości przypadków jednak mamy do czynienia z budynkiem już istniejącym. Co możemy w nim zastać?
27 stycznia 2023
Mimo, że ciepło z podgrzewanego pomieszczenia ucieka do góry i tam teoretycznie powinno być najcieplej ważne jest, by zastosować dodatkowe zabezpieczenie trzymające ciepło w budynku. To właśnie dach podlega zmianom

Sprawdź pozostałe artykuły

SBUD Sebastian Brodnicki
dom
telefon
nawigacja

Pogotowie elektryczne elektryk